Nejčastější dotazy, co Vás zajímá

O FIRMĚ

      Naše firma zabývající se výrobou elektrických odporových pecí pro výpal keramiky byla založena v roce 1990 zároveň s výrobou umělecké keramiky.

      Jsme přímí potomci a pokračovatelé známých keramiků Úředníčků z Tupes. Navázali jsem na tradici a dlouholeté zkušeností s keramickou tvorbou.

      První vypalovací pece jsme postavili pro vlastní potřebu. Nyní nabízíme své keramické pece několika velikostních typů širokému okruhu zájemců. Těší se u nich oblibě díky své spolehlivosti, nízkým pořizovacím a provozním nákladům. Mezi naše spokojené zákazníky patří zejména

  • základní a umělecké školy,
  • soukromé keramické dílny,
  • chráněné dílny, stacionáře a léčebné ústavy,
  • centra volného času a všichni zájemci o tvorbu umělecké keramiky.

09. 01. 2008 - Měření a regulace tepoty - Nabízíme regulaci a měření teploty s jednoduchou obsluhou. Umožňuje automatické vypnutí pece po dosažení zvolené teploty a také automatické vypnutí při přehřátí pece.

09. 01. 2008 - Topné spirály - U našich pecí jsou spirály zabudované ve hmotě. Spirály jsou chráněné před vnějšími vlivy. Kromě jiných výhod se tak podstatně prodlužuje jejich životnost

Kontaktujte nás

Svatopluk ÚŘEDNÍČEK
Ku Hradu 570
687 08 BUCHLOVICE

www adresa   www.urednickovi.cz
telefon   572 595 176 (tel)
fax   572 595 176 (fax)
mobil   776 05 01 01 (mobil)
skype   urednickovi (skype)
e-mail   info@urednickovi.cz
kontaktní formulář   objednávkový formulář


Home O firmě Typy pecí Regulační technika Ostatní příslušenství Servis Ceník Keramika Objednávkový formulář Kontakt
Urednickovi © 2006. All rights reserved. Články | Prohlášení o přístupnosti webu. Kupujte sklenice od profesionálů na sklo!